SM systém víkend 2018 v Mariánkách

Ráda bych Vás poznala na oblíbený cvičící a relaxační víkend, který se letos uskuteční nově v Mariánských Lázních. V roce 2018 jsem pro Vás připravila nový program, takže budeme plavat, saunovat se, cvičit, výletit, ale taky se svezeme turistickým vláčkem, kabinkovou lanovkou nebo si zahrajeme třeba minigolf.

Cvičící pobyt se uskuteční  8.-10. června 2018 v hotelu Agricola v Mariánských Lázních.

Hotel se nachází na okraji Mariánských Lázní s výhledem do zeleně a snadno se k němu dostanete z vlakového nádraží trolejbusem číslo 7, pokud pojedete do Mariánek vlakem stejně jako já.

V případě, že pojedete autem, parkování máte jako hosté hotelu před hotelem zdarma. Kapacita pobytu je pouze 8 osob včetně mě, takže neváhejte s přihláškou, protože místa už začala mizet.

Jedná se o pobyt plný pohybu, ale taky nicnedělání a relaxu u bazénu nebo v sauně. Záleží jen Vás, co se Vám bude chtít dělat nebo nedělat, program je dobrovolný a do ničeho Vás nutit nebudu 🙂

Objednala jsem zase super počasí, ale kdyby „náhodou“ moje objednávka někam zapadla, nebudeme se nudit ani když bude pršet, protože budu mít připravený program i pro deštivou variantu.

Víkendy v roce 2017 v Karlových Varech se moc vydařily a to jak z pohledu mého tak z pohledu účastnic. Jak jsme si ve Varech užívaly např. v březnu, najdete v článku Březový víkend plný relaxu a cvičení SM systému.

Víkend v Mariánských Lázních jsem postavila úplně jinak, proto srdečně zvu i ty z Vás, kteří jste se mnou byli na cvičícím víkendu v Karlových Varech. Čekají Vás nové aktivity, zážitky i překvapení.

Podrobnosti k pobytu najdete přímo na stránce Relaxační víkend se cvičením SM systému v Mariánských Lázních.

Mějte se moc hezky a pokud máte k pobytu otázky, napište mi na email martina@martinajichova.cz.

Martina

Martina Jíchová
Miluju pohyb a sama jsem se díky cvičení SM systému zbavila bolestí hlavy, zad i páteře a ráda Vás naučím, jak kráčet životem vzpřímeně, uvolněně, bez bolesti a s úsměvem. Bonusem je totiž pevnější a štíhlejší postava.

Jsem instruktorka zdravotní tělesné výchovy a autorka Online kurzu cvičení SM systému pro začátečníky podle MUDr. Smíška. Můj příběh, jak jsem se prokousávala k životu bez bolesti, si můžete přečíst tady.

Máte otázky? Můžete mi napsat na email martina@martinajichova.cz nebo přes FB na stránce Život je pohyb.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.