Když cvičení už nestačí, krev Vám řekne víc

Možná to znáte taky. Cvičíte pravidelně každý den delší dobu, chodíte na masáže, upravili jste stravu, návyky, přístup i myšlenky, ale stále se Vám nedaří zbavit určité bolesti, některých zatuhlostí, blokád, nepohodlí a omezení.

Bolest jako informace

Třeba jste se po tom, co jste vyzkoušeli kdeco, smířili s tím, že už se nedá nic dělat a zvykli jste si na bolest. Nebo jste jako já a nejste ochotní se smířit, že něco nejde a začnete hledat pravou příčinu, proč Vám tělo posílá bolest, tedy informaci, že někde něco v těle není stále v pořádku a harmonii.

Cvičila jsem SM systém poctivě denně a odměna přišla v podobě toho, že jsem se sama zbavila příšerných bolestí hlavy, zatuhlostí a bolestí svalů. Jen zdvihač pravé lopatky a její okolí jsem pořád cítila zatuhlé a bolavé, ačkoli jsem cvičila poctivě denně doma a hodinu týdně na skupinové lekci a pravidelně jsem chodila každý týden i na masáže.

Začalo mi to vrtat hlavou, protože kromě té zatuhlosti kolem pravé lopatky jsem se nemohla ještě zbavit zánětů dásní.  Ve skrytu duše jsem cítila, že to spolu asi nějak souvisí, protože když se mi zlepšily dásně, zlepšila se i zatuhlost kolem lopatky.

Hm ….

Jelikož jsem člověk, který nedá pokoj, dokud dané záhadě nepřijde na kloub, začala jsem víc pátrat. Doplňky stravy CaliVita jsem brala už delší dobu, hodně mi pomáhaly, ale stále jsem měla pocit, že to chce maximálně zacílit a objednala jsem se na speciální vyšetření z živé kapky krve v temném poli mikroskopu.

Bingo!

Nevěřila jsem vlastním očím, jak je všechno najednou jasné a snadno řešitelné.  Nález mluvil jasně, obrovské množství těžkých kovů a k tomu množství bakterií a parazitů, na které tělo reagovalo zánětem.

První vyšetření z kapky krve 2. ledna 2018 a obraz mojí krve

Po vyšetření jsem začala s první fází detoxikace, která obsahovala Chlorophyl na odkyselení a stažení těžkých kovů, Paraprotex na zlikvidování bakterií a parazitů, Nopalin – nerozpustnou vlákninu, na kterou se naváží toxiny a pomůže tak trávení, játrům i ledvinám a Probio Balance – probiotika na pomoc s vyloučením infekce a obnovu střevní flóry.

Paraprotex se přes český web díky legislativě objednat nedá, ale jako členové si ho můžete objednat přes Calivita.com.

V případě, že chcete produkty také vyzkoušet, udělejte si členství, ceny produktů tak budete mít o 25 % levnější, členství Vás k ničemu nezavazuje a nakupujete si podle svých potřeb.

Kontrolní vyšetření z kapky krve 14. března 2018 a obraz mojí krve

Po první fázi detoxu se cítím mnohem líp, dobře se mi spí, dásně se začaly uzdravovat, zatuhlosti a bolesti kolem lopatky mizet. Vrátila se mi energie, celkově jsem se zklidnila, ale také splaskla a zhubla.

Nyní jsem v dočišťovací fázi, protože moje krev ještě není úplně čistá a problémy zcela nezmizely. Poté mě čeká fáze regenerační, aby se tělo zharmonizovalo a zregenerovalo po čištění. Poslední fáze je udržovací.

Pokud Vás vyšetření z živé kapky krve oslovilo a chcete si na něj zajít, s radostí Vám mohu doporučit paní Květu Matějčkovou z Prahy.  Pro členy sítě Calivita je cena za vyšetření 900 Kč, nečleny vyšetření stojí 1.200 Kč. Pokud na vyšetření k paní Matějčkové půjdete, odvolejte se na mě a řekněte, že jste členy CaliVity.

Členství v síti CaliVita Vás k ničemu nezavazuje a získáte ho 3 způsoby:

1. Prvním nákupem v hodnotě 680 Kč bez DPH na mém partnerském webshopu – k nákupu Vám stačí zakoupit Chlorophyl na detoxikaci, ale využijete ho i zevně k ošetření ran, odřenin, zánětlivým míst, kousanců nebo spálenin.

2. Registrací na webu CaliVity, pro Čechy https://czech.calivita.com/ nebo pro Slovensko https://slovakia.calivita.com/, kde je nutné uvést číslo sponzora tedy mě – moje číslo je 0423504011 – sponzor je člověk, od kterého jste se o CaliVitě dozvěděli. O své členy sítě se starám, takže mi můžete kdykoli napsat, když budete potřebovat poradit s objednávkou, výběrem produktů, akcemi nebo čímkoli dalším.

3. Napište mi na email martina@martinajichova.cz své osobní údaje – jméno, příjmení, adresu, telefon a emailovou adresu a já Vám členství zařídím, Vy se nemusíte o nic starat.

Máte další otázky? Nebo nejste z Prahy a chcete si na vyšetření zajít? Nebojte se mi napsat, poradím Vám.

Pokud si nevíte s nějakým zdravotním problémem rady, investujte do sebe a na vyšetření si dojděte, možná budete překvapeni stejně jako já, jak snadné je problém začít řešit, když znáte pravou příčinu.

zdroj obrázku: zdvihač lopatky – wikipedie

Martina Jíchová
Miluju pohyb a sama jsem se díky cvičení SM systému zbavila bolestí hlavy, zad i páteře a ráda Vás naučím, jak kráčet životem vzpřímeně, uvolněně, bez bolesti a s úsměvem. Bonusem je totiž pevnější a štíhlejší postava.

Jsem instruktorka zdravotní tělesné výchovy a autorka Online kurzu cvičení SM systému pro začátečníky podle MUDr. Smíška. Můj příběh, jak jsem se prokousávala k životu bez bolesti, si můžete přečíst tady.

Máte otázky? Můžete mi napsat na email martina@martinajichova.cz nebo přes FB na stránce Život je pohyb.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.