KURZ JE OTEVŘEN 


Bolí vás za krkem, záda, máte vyhřezlou ploténku nebo se hrbíte při chůzi?

 

Nemáte čas docházet na pravidelné lekce cvičení SM systému?

 

Nebaví vás cvičit doma samotné nebo si nepamatujete cviky z fyzických lekcí?

Pojďte cvičit se mnou z pohodlí domova!

Vždy tam, kde a kdy chcete cvičit.

 V kanceláři, doma, na dovolené, na zahradě ...

Čas i místo si volíte sami.

SM systém neboli spirální mobilizaci cvičím od roku 2012 a díky cvičení jsem se sama zbavila bolestí hlavy i krční páteře, zatuhlých svalů, ale taky pár kil navíc a několika centimetrů v pase. SM systém se stal součástí mého života a ráda vás naučím, jak mít vzpřímené pružné tělo a být sám sobě tím nejlepším terapeutem.

Přemýšlíte, zda cvičení SM systému zvládnete a je pro vás vhodné?

Možná vás napadají otázky typu:

 • NIKDY JSEM SM SYSTÉM NECVIČIL/A, ZVLÁDNU TO?

Nebojte, zvládnete! Taky jsem začínala se stejnými obavami a pocity, takže si dovedu představit, co vám teď asi letí hlavou. Lekce jsem připravila pro úplné začátečníky, takže nemusíte mít ani strach ani fyzičku. Stačí motivace, chuť začít a rozhodnutí. 

 • JAKÉ POMŮCKY MUSÍM KE CVIČENÍ SM SYSTÉMU MÍT?

Potřebujete pouze cvičební lano, bez něj SM systém cvičit prostě nejde. Pokud lano doma ještě nemáte, můžete si ho objednat přímo s video kurzem za zvýhodněnou cenu. K lanu vám přibalím i malý dáreček 🙂 pššt, ale jaký, to už vám neprozradím, nerada totiž kazím překvapení.

 • ZVLÁDNU SE NAUČIT CVIČIT SM SYSTÉM? MÁM OBAVY.

Obavy mít rozhodně nemusíte. Ve videu vám cviky ukážu, ale taky přesně řeknu, jak je správně udělat. Video si můžete kdykoli zastavit nebo přehrát kolikrát potřebujete. Video si můžete stáhnout také do formátu mp3 do mobilu a při cvičení se nechat vést pouze mým hlasem. Když člověk chce, naučí se všechno, tedy i správně cvičit.

 • BOJÍM SE, JESTLI SI CVIČENÍM SM SYTÉMU NEUBLÍŽÍM.

SM systém je šetrné cvičení k našemu tělu, páteři i svalům a vrací nás do správného provedení chůze, tedy žádné skákání, jen plynulé pomalé pohyby. V začátečnické verzi cvičíme v sedě  na židličce nebo ve stoje. Pokud nemáte velké bolesti, velký výhřez ploténky nebo obrovskou skoliózu, která vyžaduje cvičení pod osobním dohledem, nemusíte se ničeho bát. 

 • JE MOŽNÉ SE SM SYSTÉM NAUČIT PODLE VIDEA?

Ano, je to možné, videa jsou točena profesionálně na 2 kamery, takže vidíte cvik z různé blízkosti. Pokud je pro Vás něco v kurzu nesrozumitelné, máte k dispozici moji podporu jak v členské sekci, tak ve skupině na FB. Video kurz je také skvělý doplněk, pokud chodíte na fyzické lekce a potřebujete doma při cvičení podporu. 

 • HRAJE U CVIČENÍ SM SYSTÉMU ROLI VĚK?

Ne, nehraje. Cvičení SM systému je pro každého, vůbec totiž nezáleží na tom, kolik je vám let a v jaké jste kondici. Cvičit mohou dospělí, děti, těhotné ženy, maminky na mateřské nebo starší lidé. Zkrátka všichni, kteří chtějí chodit i sedět bez bolestí, vzpřímeně, uvolněně a bez prášků proti bolesti.

V ceně video kurzu máte:

 • 8 videí cvičení SM systému pro začátečníky
  Balíček obsahuje 7 x 10 minut a 1 x 40 minut cvičení. Můžete cvičit od pondělí do neděle doma nebo kdekoli jinde v čase, který vám vyhovuje.
 • 2 relaxace pro uvolnění svalů i mysli po cvičení
  Relaxace jsou směrované k odpočinku a uvolnění po cvičení. Můžete si je ale pustit i kdykoli během dne, když se potřebujete zbavit napětí v těle a ukotvit se ve svém středu. Obě relaxace jsou ve formátu mp3 v délce 15 minut.
 • cvičební deník
  Deník vám poslouží v prvních týdnech k zaznamenávání odcvičených lekcí, pocitů i pokroků. Pomůže vám naučit se pravidelnosti a uvědomit si a odstranit výmluvy, které vám brání ve cvičení.
 • slevu 20 % na cvičební lano
  Spolu s kurzem si můžete rovnou koupit i cvičební lano za cenu o 20 % nižší než je původní cena. Cvičební lano v balíčku s kurzem máte tak o 110 Kč levnější než když si ho pořídíte samostatně. Za lano místo 550 Kč zaplatíte pouze 440 Kč.
 • emailová podporu po dobu 30 dnů
  Vím, že začátky jsou někdy hodně obtížné a člověk občas ztrácí chuť i motivaci. Zvlášť když hned nevidí výsledky svého snažení. Každý den vám proto pošlu motivační email, abyste věděli, že na cvičení nejste sami a že i já se někdy potýkám s leností nebo výmluvami. Email bude obsahovat informace týkající se cvičení, ale i informace z celostního přístupu k životu.
 • FB skupinu pro Vaši podporu
  Setkání se spolužáky, diskuze, sdílení úspěchů i obav, ale i otázky na mě ohledně cviků. FB skupina poskytuje daleko větší prostor pro sdílení, takže ve skupině najdete např. tipy, na co si dát při cvičení pozor a kde se dělají nejčastěji chyby a plno dalších informací, které se cvičením souvisí.
 • 1 skypovou individuální nebo jinou online konzultaci se mnou
  Individuální konzultace se mnou Vám slouží k tomu, abyste se zeptali na věci, které nechcete sdílet ve skupině, posvítili si na svoje obavy, překážky nebo nástrahy a našli jsme společně řešení přímo pro Vás na míru.

8 VIDEÍ CVIČENÍ SM SYSTÉMU PRO ZAČÁTEČNÍKY

7 videí v délce 10 minut a 1 video v délce 40 minut

Z vlastní zkušenosti vím, že na začátku je vždy nejtěžší si zapamatovat všechny detaily a udržet si motivaci a pravidelnost ve cvičení.  Abych vám začátky cvičení co nejvíce usnadnila, připravila jsem pro vás na každý týden 1 video v délce cca 10 minut a po uplynutí 7 týdnů ještě 1 video v délce 40 minut. Můžete tedy společně cvičit od pondělí do neděle v čase a na místě, které si zvolíte vy.

RELAXACE PO CVIČENÍ 

2 mluvené relaxace  s příjemnou hudbou v celkové délce 30 minut

Napětí nevzniká ve svalech, ale v hlavě. Mozek je počítač, který všechny naše programy v podobě emocí, strachů a napětí zobrazuje přímo na svém displeji, na těle. Nadměrné duševní napětí tedy následně zvyšuje napětí našich svalů.  

Relaxace vás příjemně zklidní, uvolní po cvičení a pomůže odstranit duševní a následně i svalové napětí. Pomůže vám také zregenerovat tělo, navodit pocit rovnováhy, uvolnění a klidu. Relaxaci jsem pro vás namluvila osobně a je uzpůsobená k odpočinku po cvičení.

 


CVIČEBNÍ DENÍK v podobě cvičebních listů

Deník, ve kterém si zaznamenáte lekce, úspěchy i nástrahy

Cvičební deník obsahuje cvičební listy s kalendářem, ve kterém si můžete naplánovat příští lekce a odškrtávat lekce odcvičené.

Zejména na začátku je přínosné si dělat poznámky ohledně cvičení, pocitů i pokroků. Pomůže vám to zorientovat se sami v sobě, uvědomit si výmluvy a hlavně vidět černém na bílém, jaké pokroky děláte a jakých problémů či bolestí jste se zbavili.


1 ks CVIČEBNÍHO LANA O 20 % LEVNĚJI

Cena cvičebního lana je 440 Kč v případě, že si objednáte zároveň i kurz.

Za lano ušetříte 110 Kč.

Cvičební lano vám zašlu do 2 pracovních dnů od zaplacení kurzu poštou.


PODPORA PO EMAILU

Každý den po dobu 30 dnů jeden motivační email

Přemýšlela jsem, jak vás co nejvíce podpořit v pravidelném cvičení a pomoci vám ve chvílích, kdy se vám cvičit nebude chtít nebo budete mít pocit, že žádné výsledky nepociťujete. 

Velmi mi záleží na tom, abyste vytrvali, nenechali se převálcovat leností a výmluvy prostě jednou provždy poslali k šípku. Po dobu 30 dnů vám tedy pošlu každý den email, ve kterém vás podpořím ve cvičení a přidám další informace ohledně cvičení i celostního přístupu k životu.


INDIVIDUÁLNÍ ONLINE KONZULTACE

Konzultace v délce 45 minut na skypu, fb nebo přes telefon

Ráda bych Vás podpořila i osobně, proto jsem pro Vás připravila online individuální konzultaci, kde si posvítíme např. na Vaše překážky, které Vám brání pravidelně cvičit nebo na detaily cviků.

Budeme mít také dost prostoru podívat na to, jak si udržet sebemotivaci a neusnout tak ve cvičení na vavřínech.


Cvičením podle videa:

 • ŠETŘÍTE ČAS
  Nedocházíte ani nedojíždíte do tělocvičny. Cvičíte, kdy máte čas i chuť.
 • ŠETŘÍTE PENÍZE
  Za individuální lekci SM systému zaplatíte cca 800,- a lekce trvá 45 - 55 minut. Já jsem pro vás připravila balíček video lekcí v celkovém čase 117 minut cvičení + 30 minut relaxace. Baliček si koupíte pouze jednou, ale cvičíte kolikrát chcete. K balíčku máte doživotní přístup.
 • NEJSTE ZÁVISLÍ NA ROZVRHU STUDIA
  Cvičíte raději ráno, během dne nebo večer? Podle videa cvičíte, kdy je vám to příjemné. Máte časovou svobodu a nejste omezeni žádným rozvrhem.
 • VOLÍTE SI MÍSTO CVIČENÍ SAMI
  Cvičíte doma, v kanceláři, v přírodě, na chalupě nebo na dovolené. Zkrátka všude, kde máte možnost přivázat lano.

Jak se vám podle videa cvičí?

To se mi líbí! Videa jsou velmi příjemná a srozumitelná. Hlavní přínos vidím v tom, že nemusím docházet na lekce do studia, mohu cvičit, kdy se mi zachce a pokud potřebuji, tak si mohu videa kdykoliv zastavit. Prostě super, vřele doporučuji!

Jaroslava Martošováprodavačka

Online lekce byla pro mě naprostá novinka. Vůbec jsem netušila, co od online lekce mám očekávat. Příjemně mne překvapilo zpracování celé lekce včetně srozumitelných videí a doporučení. Velmi jsem ocenila Martiny podporu po emailu, ta byla opravdu k nezaplacení a moc mi pomohla, když se o mě pokoušela lenost 🙂 Dříve jsem měla problém cvičit pravidelně, ale teď se na každou další lekci moc těším.

Jana Benešovámzdová účetní

Martině jsem za tato cvičení moc vděčná, přesně to jsem potřebovala. Prý se má plně projevit až za tři měsíce, ale já na sobě poznám každé cvičení. Líbí se mi, že zabere málo času, není nijak namáhavé, ale ten efekt! Opravdu protahuje, opravdu posiluje, záda jsou spokojená.

Jana Balcarovákorektorka, www.korektury-balcarova.cz

K pravidelnému cvičení mi často chyběla motivace, většinou jsem se rychle nadchla a také mě mé nadšení stejně rychle opustilo. O SM systému jsem slyšela, párkrát ho i zkusila, přišlo mi to velmi zajímavé a také jednoduché. Když jsem se od Martiny dozvěděla, že spouští on-line lekce, moc jsem se těšila. Jsem máma 4leté holčičky a to, že můžu cvičit tehdy, kdy mi to vyhovuje a nemusím nikam cestovat, je pro mě velkou výhodou. Měla jsem trochu obavu, jestli cvičit podle videa zvládnu, ale opět jsem byla velmi mile překvapená, jak přehledné jsou jednotlivé lekce a také precizní výklad. Důležitá pro mne byla i úvodní videa, kde je jasně vysvětleno, jak cvičení provádět, aby bylo správné. Velkou podporou jsou pro mě Martiny emaily. A i když se mi někdy úplně cvičit nechce, díky pozitivní připomínce cvičit začínám. A taky je super, že se v emailech dozvím i jiné zajímavé informace, které nesouvisí přímo se cvičením. Marti, velké díky za skvěle zpracovaný on-line kurz a hlavně za to, že díky Tobě opravdu cvičím a také to na svém těle cítím. A to je ta největší odměna.

Ilona Švendovápropagátorka zelených potravin, www.ilcasvendova.cz

Cena video kurzu cvičení SM systému pro začátečníky:

včetně relaxace, cvičebního deníku, emailové podpory, online konzultace, cvičebního lana za zvýhodněnou cenu a poštovného

2 940 Kč


 včetně relaxace, cvičebního deníku, emailové podpory a online konzultace

2 500 Kč


Jakmile se peníze připíší na můj účet, přijde Vám emailem daňový doklad a potvrzení o přijetí platby. Přihlašovací údaje do členské sekce Vám vygeneruji na začátku video kurzu tedy 14. 1. 2019, abychom odstartovali kurz všichni společně. 

Cvičební lano bude po připsání peněz na účet zasláno do 4 pracovních dnů poštou na adresu uvedenou v objednávce.

 Pokud během 14 dnů od spuštění kurzu zjistíte, že cvičení není pro vás nebo jste čekali něco jiného, napíšete mi a já vám cenu kurzovného vrátím zpět.

V případě, že si koupíte kurz i se cvičebním lanem, domluvíme se individuálně. 

Během prvních 14 dnů máte tedy čas se v členské sekci rozkoukat a zjistit, zda Vám cvičení sedne a je pro Vás to pravé ořechové. 

Potřebujete vedení a chcete se mnou cvičit v čase a na místě, které si zvolíte sami?

Pak klikněte na tlačítko: 

V současné době lze zaplatit pouze bankovním převodem. Bankovní převod trvá zpravidla 1-2 dny, takže doklady o zaplacení nečekejte hned po odeslání platby. 

Jakmile se peníze připíší na můj účet, přijde Vám emailem daňový doklad a potvrzení o přijetí platby. Přihlašovací údaje do členské sekce Vám vygeneruji na začátku video kurzu tedy 1. 3. 2019, abychom odstartovali kurz všichni společně. 

Kurz je třeba objednat a zaplatit do 28. února 2019, abyste mohli do kurzu vstoupit 1. 3. 2019.

 

Příjemné cvičení a těším se na vás v členské sekci.

Martina

 1. Irena Tyahurová napsal:

  Prošla jsem si již celým kurzem a jsem moc ráda, že jsem udělala rozhodný krok a kurz si po dlouhém váhání koupila. Toto cvičení je pro mě velkým přínosem. Čím déle cvičím, tím více mě to baví. Dělá mi dobře po všech stránkách. Cítím jak tento pohyb dělá mým hrbatým zádům dobře, učím se i během dne základy z cvičení zapojovat při sezení, stání ale i při chůzi. Je báječné vnímat každý detail svého těla, na vše zapomenout a soustředit se plně jen detaily pohybu. Samotné cvičení je pro mě zároveň i úžasná relaxace.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Potřebujete se na něco ohledně kurzu zeptat? Zavolejte mi nebo napište a vše probereme.

martina@martinajichova.cz, tel. 723 031 678