Jaké tajemství nám vydá živá kapka krve?

„Lidé úpěnlivě pečují o svůj vzhled, jen aby vypadali, co nejlépe. Pokud se objeví na kůži drobná vyrážka, dělají vše pro to, aby zmizela. Je-li na kůži ekzém, rychle spěchají k lékaři pro zázračnou mastičku či léky.

Je ušlechtilé pečovat o svou „skořápku“, ale v prvé řadě bychom měli pečovat o své nitro. Je-li naše nitro zraněné, zanesené a špinavé, trpí tím naše srdíčko, játra, slinivka, plíce, ledviny, ale taky i naše skořápka (kůže).

Pozorování živé kapky krve nám nabízí jedinečnou možnost podívat se, jak vypadá naše krev (naše nitro) a, pokud je to potřebné, začít s očistou od kořene problému.

Velice často pozoruji v krvi nestrávené zbytky potravy, které zatěžují čistící mechanismy našeho těla a oslabují tím jiné a mnohem důležitější pochody metabolismu. Jsou taky zdroje všech látek potřebných pro mikroorganismy a tak se naše krev, byť nechtěně, stává jakousi líhní pro bakterie. 

Můžeme vidět, jak kyselé a špinavé prostředí škodí našim červeným krvinkám a ty tak mají ztíženou svou hlavní funkci, přenos kyslíku. A tak není divu, že naše nohy a ruce jsou studené, naše kůže suchá.

Lze taky pozorovat, jak aktivní jsou buňky našeho imunitního systému. Pokud ale jenom líně leží, znamená to oslabení imunitního systému.

Ale to pořád není všechno.

Na buňkách lze pozorovat, jestli máme dostatek minerálů a vitamínů. Lze usuzovat, jak dobře funguje náš endokrinní systém, jestli je dobrý metabolismus tuků, lze vidět drobné kapénky tuků, ale i velké krystaly.

Množství krevní plazmy nám ukáže, zda má tělo dostatek tekutin důležitých pro dobrou funkci pochodů v lidském těle.

Není jednoduché do článku napsat vše, co skrývá jediná kapka krve a co vše se v ní odehrává. Tahle úžasná metoda nám dává možnost nahlédnout pod skořápku a dopřát našemu nitru stejnou péči jako našemu zevnějšku.“ MUDr. Kristýna Novotná, časopis CaliNews

Při vyšetření je používán speciální mikroskop vybavený mikrokamerou a monitorem, který má skvělý kontrastní obraz a zvětšení, takže svoji krev pozorujete v přímém přenose na černém pozadí, takže vidíte i to, co nevidíte u klasického vyšetření na bílém poli.

Vidíte tak na vlastní oči, co se děje ve vaší krvi a tím pádem lze odhalit pravou příčinu Vašich obtíží nebo dopředu zjistit problém ještě předtím než se objeví ve formě nemoci. Díky kontrolnímu vyšetření pak vidíte jasné výsledky.

Vyšetření je také skvělé i jako prevence, protože někdy si myslíme, že jsme v pořádku, ale díky vyšetření zjistíme, že to není tak úplně pravda a naše krev nám vydá své tajemství, které je zatím skryto a neprojevené na těle.

Sama jsem vyšetření podstoupila a můžu Vám ho s čistým svědomím doporučit, protože díky vyšetření uvidíte pravý obraz vašeho zdraví a můžete se poté cíleně zaměřit na to, co potřebujete řešit. 

Pokud Vás vyšetření z živé kapky krve zaujalo, domluvila jsem s terapeutkou Lenkou možnost vyšetření v Praze.

Termín je 19.-20. srpna 2018 a je nutná rezervace na mém emailu martina@martinajichova.cz.

Cena vyšetření je 1000 kč a počet míst je omezený. 

Martina Jíchová
Miluju pohyb a sama jsem se díky cvičení SM systému zbavila bolestí hlavy, zad i páteře a ráda Vás naučím, jak kráčet životem vzpřímeně, uvolněně, bez bolesti a s úsměvem. Bonusem je totiž pevnější a štíhlejší postava.

Jsem instruktorka zdravotní tělesné výchovy a autorka Online kurzu cvičení SM systému pro začátečníky podle MUDr. Smíška. Můj příběh, jak jsem se prokousávala k životu bez bolesti, si můžete přečíst tady.

Máte otázky? Můžete mi napsat na email martina@martinajichova.cz nebo přes FB na stránce Život je pohyb.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.