Přírodní kosmetika TianDe - zdraví a krása z Tibetu 


TianDe v překladu znamená nebeská dokonalost. 

A kosmetika TianDe nebesky dokonalá rozhodně je a to díky složení, kvalitě, účinnosti i ceně.

Kosmetika je vyráběná na základě čínské medicíny s využitím nejmodernějších vědeckých technologií. Výsledky použití kosmetiky TianDe jsou srovnatelné s terapeutickou léčbou. 

Kosmetika TianDe má rychlý účinek, zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky, dovede probudit spící buňky, sjednotit pleť a současně ji nabít energií. 

Při výrobě se používají pouze kvalitní rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu a jsou pečlivě vybírány vyškolenými lidmi v určitém lunárním cyklu.

Výrobky obsahují 20 % účinných látek, a to vzácné rostlinné ingredience jako je zázvor, ženšen, zelený čaj, bílý lotos nebo unikátní složky živočišného původu jako je ovčí placenta, hadí tuk nebo žraločí chrupavka. 


V kosmetice TianDe se snoubí krása se zdravím.  


Kosmetika TianDe nejsou jen výrobky na pleť, ale i fytonáplasti, gely, bylinné menstruační a léčebné vložky, turmalínové koule na praní, šampóny, čaje nebo třeba silikonové zubní kartáčky. 

V kosmetice TianDe si najde své oblíbené výrobky každý, ať už je žena, muž nebo dítě, řeší mastnou pleť a akné, bolavá záda i klouby, křečové žíly nebo třeba zatuhlé svaly, menstruační bolesti a zánět dásní.


Čím mě uchvátila kosmetika TianDe?


Účinností a viditelnými výsledky.

Vyzkoušela jsem totiž opravdu hodně různých značek kosmetiky, ale TianDe byla první kosmetika, kde jsem do měsíce uviděla na své pleti změny. Moje mastná pleť se zmatnila, sjednotila a vypnula. Splaskly mi otoky na obličeji, pleť kolem očí se vyplnila a tmavé kruhy pod očima začaly pomalu mizet.

Spojením krásy a zdraví.

Na kosmetice TianDe se mi líbí, že myslí nejen na krásu, ale i na zdraví. Jako cvičitelku a propagátorku celostní medicíny mě nadchlo, že čerpá z moudrosti čínské medicíny a díky bylinám vrací energii a spojuje duši s tělem opět v jeden celek.

Výjimečnými výrobky každodenní spotřeby.

Dnes je na trhu velké množství různých výrobků, ale bylinné menstruační a léčebné vložky, matující ubrousky na obličej se zeleným čajem, silikonové zubní kartáčky, přírodní deodorant nebo turmalínové koule na praní jsem objevila jen u TianDe. 

Krásnými obaly.

Mezi naše důležité smysly patří zrak. Stejně jako jíme očima, tak je příjemné, když skvělý krém najdeme v krásném obalu. Ačkoli nemám moc ráda zlatou barvu, tak obal řady Zhenfei mě doslova očaroval. Jemné linie, zaoblený tvar a zlatá zkombinovaná s barvou šampaňského mě doslova uchvátila. 

Dostupnou cenou.

Je velmi příjemné, když si mohu dopřát kvalitní krém na pleť, tělovou sůl, tonikum nebo detoxikační náplasti za dostupnou cenu a nemusím řešit, který výrobek si koupím tento měsíc a který budu muset koupit díky vyšší ceně až příště. 


Chcete se společně se mnou ponořit do tajů kosmetiky TianDe?


Stáhněte si katalog 2017 kliknutím na obrázek gelu Slavitonu.