Zavrate

11. 7. 2017 - 18:12 - Jana

Prosim Vas o pomoc mam silne celodenne zavrate lekar to neriesi co mam robit dalej,mam dextroskoli.,spondylatro.,osteochondr.C6/7,zuzenie foramenov vpravoC3/4,vlavoC4/5,obmedzena pohyblivostC4-7,mierna sinistroskoli.,chondroza L4/5,s protruziou foram.vlavo,cirkularna protruzia L5/S1 s kontaktom na koren L5,dakujem.

Hezký večer, paní Jano, krční páteř je kontrolkou jater, přetížená játra nejsou schopná dobře hospodařit s minerály a tělo se tak překyseluje. Jelikož krev musí zůstat zásaditá, tak tělo překyselení zmírňuje vápníkem, který potom ale chybí ve svalech, v kostech. Svaly pak tuhnou a táhnou páteř do vychýlené polohy a vzniká skolióza, zúžení obratlových otvorů nebo posun těl obratlů. Kosti se zase stávají křehčími a ubývá kostní hmota. Odvádět škodliviny játrům pomáhá lymfa, která ale nestíhá odvádět škodliviny, zanáší se a my můžeme trpět závratěmi. Důležitá je tedy pro Vás detoxikace , doplnění deficitu minerálů a vitamínů a přiměřený pohyb.

Jste energie Země, je to nejsvobodnější energie ze všech, která se musí seberealizovat, ale zároveň potřebuje stabilitu a zázemí. Najděte si něco, v čem se budete moci seberealizovat, nějaký koníček, práci, kde můžete projevit akční mužskou energii. Obratle představují naši mužskou část energie a díky tomu, že s nimi máte velké problémy, předpokládám, že svoji mužskou energii neventilujete nebo ji ventilujete špatným směrem třeba ve vztahu. K seberealizaci Vás vyzývá i lymfa, protože když se seberealizujeme, naše lymfa dobře teče a neblokuje se. K tomu aby lymfa dobře proudila, je třeba i fyzický pohyb. Pro Vás je ideální cvičení SM systému, které je šetrné a pomůže Vám postupně dostat tělo ze svalových disbalancí. Doporučila bych Vám cvičit ale velmi pomalu a pod dohledem. Díky tomu, že máte s páteří velké problémy, nejlepší by bylo zajet si přímo za doktorem Smíškem nebo jeho dcerou, aby Vám sestavili cviky přímo pro Vás na míru.

Psychika je mocná, ale pokud se problémy projevují už na těle, je třeba podpořit také tělo. Na rozhýbání a čištění lymfy je výborný Ocean 21, který obsahuje mořské řasy, které stahují nečistoty, dávkování 3 polévkové lžíce denně. Stěžejní bych pro Vás viděla Liquid Chlorophyl, který Vám pomůže odstraňovat překyselení a také ředit lymfu, začít užívat jednu čajovou lžičku do vody a poté zvýšit dávkování až na 6 čajových lžiček denně. Zajistíte si tak i pitný režim, který je důležitý pro meziobratlové plotýnky, aby nevysychaly a obratle pak nesesedaly na sebe a nezpůsobovaly bolesti. Přidala bych Vám i komplex minerálů Power Mins, vápník s hořčíkem a lecitin, který Vám pomůže vyživit a uvolnit zatuhlé svaly, které mohou utlačovat cévy a tím pádem se tělo špatně prokrvuje a můžeme mít pocit na omdlení. Produktů je hodně, ale tělo máme jen jedno a je třeba se o něj dobře starat, protože dnešní strava, životní a pracovní styl ho velmi negativně ovlivňuje a my nejsme schopni si v dnešní době přísun živin zajistit ze stravy, je třeba tedy doplňovat kvalitními přírodními doplňky a to Calivita je, mám to ověřené na sobě.

Pokud budete chtít poradit ohledně dávkování produktů, můžete se na mě kdykoli obrátit, ráda Vám poradím a vysvětlím, jak mít levnější členské ceny.

Posílám Vám energii a nebojte, to zvládnete, jsem s Vámi! Martina

← Návrat do poradny

Všechny informace na tomto webu jsou vyjádřením mého osobního názoru, jsou to tedy pouze moje osobní zkušenosti.  Žádné z informací, ani moje odpovědi v poradně, nelze chápat jako odborná doporučení na základě oficiálního zdravotního, školského nebo právního systému.  Pokud někdo chce moje uveřejněné názory aplikovat ve svém životě, činí tak na základě vlastního rozhodnutí a na vlastní zodpovědnost s vědomím, že za jejich formu a využití nenesu žádnou zodpovědnost.