psychika po borelioze

20. 6. 2017 - 13:04 - Simona

Dobrý den, prodělala jsem boreliozu, zaléčena antibiotiky, po ní mi zůstaly střídavé bolesti velkých kloubů, revm.artritida a labilnější psychika-hůře reaguji na stres,běžné problémy, horší občas jakoby zamlžené myšlení. Nemáte nějakou zkušenost s přírodními preparáty,které by tyto stavy zmírnily? Děkuji.

Hezký den, paní Simono, antibiotika bohužel vir jen uspí a přesunou problém dál, ve Vašem případě se vytvořil zánět v kloubech. Zánětu se daří v překyseleném prostředí, jenže krev pro to, aby člověk přežil, potřebuje být zásaditá, proto tělo neutralizuje překyselení minerály a to především vápníkem s hořčíkem, které poté chybí např. ve svalech nebo máme oslabenou psychiku a menší toleranci na stres a napětí.

Jste energie Země, tedy svobodomyslná žena, která ale současně potřebuje zázemí, partnerství, rodinu a stabilitu, a proto může docházet k vnitřnímu boji mezi těmito 2 potřebami. Zánět na fyzické úrovni signalizuje právě náš vnitřní boj se sebou sama, se světem nebo se svým ženstvím, na což také ukazuje cysta na štítné žláze (štítná žláza přestavuje naše chtění) a na děloze (děloha představuje naše ženství). Stěžejní je naučit se tyto 2 potřeby skloubit a nestavět jednu před druhou. Abyste byla šťastná, potřebujete svobodu, ale současně i partnera a zázemí rodiny, jedna potřeba tedy není důležitější než druhá. Zkuste najít rovnováhu, abyste naplnila obě potřeby.

Z hlediska numerologie je třeba se začít o sebe a svoje tělo starat a to na fyzické úrovni. Chybějící 5 a 4 Vás vyzývá učit se dělat první krok a začít vše realizovat v praxi. Ostatně pokud je tělo oslabené nebo nemocné, je třeba to řešit na hmotné úrovni a pomoci mu fyzicky, myslet pozitivně nestačí, je třeba přistupovat ke všemu celostně.

Stěžejní pro Vás vidím se odkyselit, v tom Vám krásně pomůže Chlorophyl, mám s ním skvělé osobní zkušenosti při zánětu. Nejdříve začít 1 čajovou lžičkou do sklenice vody a postupně po týdnu zvyšovat na 4 čajové lžičky denně. Chvíli poválet v puse, pořeší Vám např. i problémy se zánětlivými dásněmi nebo afty. Chlorophyl mám v lednici stále, protože ho lze použít i na odřeniny, zánětlivá místa na kůži nebo štípance a říznutí. Dále bych viděla vychytat usazené vetřelce borélie mořskými řasami v Ocean 21, který současně stáhne nečistoty z lymfy, které se projevují právě cystami, 3 polévkové lžíce denně. Pokud byste měla hyperfunkci štítné žlázy, museli bychom Ocean nahradit jiným produktem. Na tlumení zánětu a psychické osvěžení bych Vám doporučila vyšší dávky vitamínu C 1000 a to první 3 měsíce 1-2-1, poté poloviční dávkování. Na stabilizaci psychiky je výborný vápník s horčíkem Strong bones 2-0-2, díky kterému se Vám bude i líp spát. To je základ, po 3 měsících uvidíme, jak se cítíte. Doporučuji si udělat členství, budete mít 25% slevu a nárok na dárky a různé akce.

Doplňte vše ještě čajem Vilcacora (kočičí dráp), což je léčivá rostlina jihoamerických indiánů, která nakopává imunitu až o 65 % a zatočí se zánětem, jen se nesmí brát při transplantacích, těhotenství, protože hubí a vypuzuje z těla vše, co tam nemá být. Se zánětem si poradí hravě, používám ji sama při zánětech nebo bolení v krku a nedám na ni dopustit, je to pro mě jihoamerické zlato a posvátná rostlina. Čaj se dá koupit v prodejně s čaji nebo bylinkami asi za 100Kč a je třeba jej svařit. Pokud byste nechtěla čaj svařovat a chtěla snadnější variantu, tak Vilcacoru (kočičí dráp) najdete v ImunnAid.

Mějte se moc hezky a kdyby něco, napište, jsem tu! Martina

← Návrat do poradny

Všechny informace na tomto webu jsou vyjádřením mého osobního názoru, jsou to tedy pouze moje osobní zkušenosti.  Žádné z informací, ani moje odpovědi v poradně, nelze chápat jako odborná doporučení na základě oficiálního zdravotního, školského nebo právního systému.  Pokud někdo chce moje uveřejněné názory aplikovat ve svém životě, činí tak na základě vlastního rozhodnutí a na vlastní zodpovědnost s vědomím, že za jejich formu a využití nenesu žádnou zodpovědnost.