Autoimunitní porucha štítné žlázy

10. 5. 2017 - 14:08 - Vendy Hejdová

Dobrý den, prosím o vysvětlení, co znamená ve vztazích a životě z pohledu celostní medicíny autoimunitní porucha štítné žlázy. Děkuji. V.Hejdová

Hezký den, snížená funkce štítné žlázy představuje naše chtění, ale pouze v modulu „chci“. Nejsme totiž schopní se rozhýbat a svoje chtění uvést do reality života. Máme v sobě plno výmluv, proč to a to nemůžeme udělat a hledáme příčinu venku, proč danou věc nemůžeme udělat. Cítíme se pak nespokojení a ukřivdění a zanášíme si tak náš lymfatický systém, který následně oslabuje štítnou žlázu.

Lymfa představuje naši seberealizaci a Vy máte nejsilnější mužskou energii, jenže ji ventilujete ve vztahu k mužům místo v seberealizaci a nebo ji neventilujete dostatečně v práci, což má pak za následek, že se nevyjádřená energie pak ve Vás blokuje a obrací se proti Vám, to k tomu autoimunitnímu onemocnění, kdy tělo napadá svoje vlastní buňky. Obrazně řečeno střílíte do vlastních řad 🙂 ještě ke všemu jste energie Kovu, takže máte tendence energie v sobě hromadit. Chce to začít změkčovat a to směrem jak k sobě, tak k mužům a začít se věnovat sama sobě, učit se sebelásce a nebýt na sebe tak tvrdá.

Najděte si nějakou činnost, koníček, práci, která Vás baví, nabíjí a kde projevíte a dostanete ven tu obrovskou energii, která ve Vás je. Dokážete cokoli, co si usmyslíte, jen je potřeba ty věci začít realizovat v praxi. Chápu, že Vám to jde hůř, protože Vám chybí v datu narození 4, která představuje hmotu a praktickou stránku života. Právě chybějící 4 Vás ale vyzývá ty věci dělat v realitě, protože jen akce Vás posune dál. Rozpohybujte svoji seberealizaci a rozpohybujete i lymfu a štítnou žlázu.

Co se týká těla, tak pokud tělu dodáváme umělé hormony tak zanášíme ještě více lymfu, která už je přetížená nespokojeností, protože nespokojenost tělo překyseluje. Díky překyselení se demineralizujeme, protože krev musí být zásaditá a minerály pak chybí ve svalech, takže nám tuhnou nebo nemáme stabilní psychiku, padají na nás chmurné myšlenky nebo začneme mít problémy s cystami, otoky, vlasy a je nám věčně zima.

Proto je důležité ve starání se o sebe podpořit i tělo přírodními produkty. Výborný je Ocean 21, který spolehlivě nahradí umělé hormony a současně čistí lymfu. Je to tekutý džus, který chutná jako švestkový kompot, 3 lžíce denně. Dále je pro Vás vhodný Evening Primrose Oil, 1-1-1, pupalkový olej jako přirozený zdroj ženských hormonů. New life  1-1-1 je zase multivitamín speciálně pro ženy a Noni harmonizuje hormonální systém těla, ale také rozvolňuje jak tělo tak psychiku a podporuje samouzdravovací mechanismy našeho těla.

Vše máte ve svých rukou, takže se vrhněte do akce a seberealizace, sil na to máte dost! Zkuste to a uvidíte 🙂 Martina

← Návrat do poradny

Všechny informace na tomto webu jsou vyjádřením mého osobního názoru, jsou to tedy pouze moje osobní zkušenosti.  Žádné z informací, ani moje odpovědi v poradně, nelze chápat jako odborná doporučení na základě oficiálního zdravotního, školského nebo právního systému.  Pokud někdo chce moje uveřejněné názory aplikovat ve svém životě, činí tak na základě vlastního rozhodnutí a na vlastní zodpovědnost s vědomím, že za jejich formu a využití nenesu žádnou zodpovědnost.