Objednávka lana na cvičení SM systému

Originální cvičební lano navržené MUDr. Richardem Smíškem pro rehabilitační cvičení

 • ANO
  objednávám a těším se na cvičební lano, které mi bude zasláno prostřednictvím České pošty do 2 pracovních dnů po zaplacení objednávky.
 • ANO
  objednávám lano na cvičení SM systému v celkové ceně 610 Kč (cena lana je 550 Kč, cena poštovného České pošty v rámci České Republiky je 60 Kč).
 • ANO
  zkontroloval/a jsem si všechny údaje v objednávce, zejména email a doručovací adresu, na kterou mi bude cvičební lano zasláno prostřednictvím České pošty.
 • ANO
  vím, že na zakoupení cvičebního lana se nevztahuje záruka na vrácení peněz, zakoupené cvičební lano nelze vrátit zpět.
 • ANO
  vím a jsem si vědomý/á, že budu používat lano na cvičení SM systému na svoji zodpovědnost a budu cvičit s ohledem na svůj zdravotní stav.

Vyplňte prosím pečlivě své údaje do formuláře:

Zdravá a rovná záda

Potřebujete při cvičení podporu a parťáka?

Pojďte se mnou cvičit SM systém online!

Jak cvičení SM systému online hodnotí ti, co už kurzem prošli, si můžete přečíst tady:

To se mi líbí! Videa jsou velmi příjemná a srozumitelná. Hlavní přínos vidím v tom, že nemusím docházet na lekce do studia, mohu cvičit, kdy se mi zachce a pokud potřebuji, tak si mohu videa kdykoliv zastavit. Prostě super, vřele doporučuji!

Jaroslava Martošováprodavačka

Online lekce byla pro mě naprostá novinka. Vůbec jsem netušila, co od online lekce mám očekávat. Příjemně mne překvapilo zpracování celé lekce včetně srozumitelných videí a doporučení. Velmi jsem ocenila Martiny podporu po emailu, ta byla opravdu k nezaplacení a moc mi pomohla, když se o mě pokoušela lenost 🙂 Dříve jsem měla problém cvičit pravidelně, ale teď se na každou další lekci moc těším.

Jana Benešovámzdová účetní

 Máte dotaz?

Napište mi na email martina@martinajichova.cz nebo zavolejte/napište SMS na mobilní číslo 723 031 678.

Jsem tu pro vás a ráda vám zodpovím všechny dotazy.